Martela Pod tooteperekond

Soome büroomööbli turuliider ja Intera vanim partner Martela tõi Stockholmis välja uued Pod tooteperekonna liikmed. Stendi täheks kujunes esmaklassiliste akustiliste omadustega telefonikabiin PodBooth, millele sekundeerisid modulaarne diivan PodLounge ja PodMeeting lahendused Cove ja Xpress.

 

PodBooth

PodBooth vahetab välja senise Martela telefonikabiini Hush, oluliselt on parandatud kabiini akustilisi omadusi - läbi kostuva müra hulk on vähemalt samal tasemel tänaste parimate konkurentidega. Samal ajal parandab PodBooth ka nende bürooruumide akustikat, kuhu ta veeretatud on: selle eest hoolitsevad kabiini kangaga kaetud välisseinad.

Eelnevas lõigus kasutatud sõna "veeretatud" pole juhuslik, kui valdavalt on täna pakutavate kabiinide liigutamiseks vaja nad vähemalt osaliselt lahti võtta, siis Martela pakub PodBooth-i väikese lisatasu eest ratastel, mis peaks ennekõike rõõmustama kõiki kiirelt arenevaid ja tihti oma kontoriruume ümber korraldavaid ettevõtteid.

Telefoniboksi sisu kujundamisel on Henrik Kjellberg ja Jon Lindström disainibüroost o4i Design Studio rõhunud ennekõike funktsionaalsusele: piisavalt ruumi ka suuremat kasvu kasutajale koos sülearvutiga (töölaual on arvuti kõrval ruumi ka hiire või märkmiku jaoks); riidepuuga nagi, kuhu pikema telefonikõne ajaks oma jakk või pintsak riputada; kohvitassi või veeklaasi eest ohutusse kohta kabiini seinale asetatud pistik.

 

PodLoungePodLounge koos Scoop lauaga, taustal laud Frankie ja Sola sarja toolid

PodLounge mooduldiivan koos sirmide ja patjadega loob PodSeat ja PodSofa kõrvale kompaktse moodulitest koosneva pehmemööbli sarja, mille elemente saab hõlpsalt kombineerida erineva suurusega iseolemise kohtade, puhkenurkade või nõupidamisteruumide tarvis.

 

PodMeeting XpressPodMeeting Xpress koos Sola sarja pukkide ja toolidega

PodMeeting uued mudelid Xpress ja Cove on loodud, rahuldamaks vajadust lühiajaliste töökohtade ja ad hoc nõupidamistest sobivate lahenduste järele. Xpress on kombinatsioon ekraanist ja selle ühele või mõlemale küljele eri kõrgusele kinnitatavast lauast, Cove U-kujuline sirm koos lauaga loob aga varjatud nõupidamiste nurga kuni neljale inimesele. PodMeeting Cove on kombineeritav PodLounge pehmete istmetega.

PodMeeting Cove
PodMeeting Cove, vasakul koos PodLounge istmetega, paremal Sola sarja toolidega

See veebileht kasutab küpsiseid