Järjekordne Disainiöö leiab sel aastal aset 19. kuni 25. septembrini ja keskendub sel aastal rohemõtlemisele ja -olemisele. Intera kodusalong on ka sel aastal Disainiöö satelliidiks ja sel puhul on ka nädala jooksul valitud "rohelised" tooted 20% soodsamad.

Kas "roheline" tähendab sisustusmaailmas vaid taaskasutatud ja taaskasutatavaid ning keskkonnasõbralikke materjale või peitub vastus mujal? Intera usub jäägitult rohelisse mõtlemisse ja meie salongides leiduvate kaubamärkide seas pole sellist, kes ökoloogilise jalajälje vähendamiseks materjale ei taaskasutaks - PET-plastikust pudelitest saab vilt tooli või vaheseina jaoks ning Vahemerest kokku korjatud plastprügist aiatool või lillepott. Ent keskkonnasõbralikul tootmisel ja tarbimisel on ka teine, tihti varju jääv külg - toote elutsükkel. Mida pikemalt sisustustooted meile väärtust pakkuda suudavad, seda "rohelisemad" me oma tarbimises oleme.

Eames Shell Chair perekond
Eames Shell Chair toolisari on endiselt populaarne ka 70 aastat peale sündi. Tootmise algusaastate Fiberglass ja Wire Chair mudelid on ka kollektsionääride seas hinnatud.


Just toote elukaare pikkus on see, mis eristab tõeliselt suurepärast disaini keskpärasest. Hea disain on enamat kui õnnestunud välimus, hea disain tähendab kompromissitut kvaliteeti ja toote vastupidavust ajas muutuvatele trendidele ja harjumustele. Nii on näiteks iseõppinud multitalent Jean Prouvé 1934. aastast pärit Standard Chair asjakohane ka tänasel päeval ning California modernismi suurkujude Charles ja Ray Eames disainitud Lounge Chair tugitoole antakse edasi põlvest põlve.

 

Disainiöö eripakkumine:
19. kuni 25. septembril on kodusalongis Vitra ajatud klassikud -20%!

Cité
Cité
Jean Prouvé
1930
 

Standard
Standard & Standard SP
Jean Prouvé
1934/1950
 

Landi Chair
Landi Chair
Hans Coray
1938
 

Organic Chair
Organic Chair
Charles Eames & Eero Saarinen
1940
 

Eames Shell Chair
Eames Shell Chair
Charles & Ray Eames
1950/1999
 

Wire Chair
Wire Chair
Charles & Ray Eames
1951
 

Lounge Chair & Ottoman
Lounge Chair
Charles & Ray Eames
1956
 

Eames Aluminium Group
Eames Aluminium Group
Charles & Ray Eames
1958
 

Panton Chair Classic
Panton Chair
Verner Panton
1959/1999
 

Eames Soft Pad Group
Eames Soft Pad Group
Charles & Ray Eames
1969
 

.03
.03
Maarten Van Severen
1998
 

Tip Ton
Tip Ton & Tip Ton RE
Edward Barber & Jay Osgerby
2011/2020
 

Ajatute interjööride sisustamisel annab kindluse Vitra tootjagarantii 10 aastat, Eames Aluminium Group ja Soft Pad Group toolidele koguni 30 aastat. Tootjagarantii kehtib eraklientidele toote registreerimisel vitra.com

 

Kodusalong on Disainiöö nädalal lisaks tavapärastele aegadele lahti ka nädalavahetusel:

laupäeval, 24. septembril 10-18

pühapäeval, 25. septembril 10-15

 

 

See veebileht kasutab küpsiseid