Martela Pod tootesarja kuulub nüüd kolm erineva suurusega akustilist kabiini, varasemast tuttavale PodBooth kõnekabiinile on lisandunud kuni kahte inimest mahutav PodBooth Duo ja kuni kuuele kasutajale mõeldud PodBooth Meeting. Viimasest pakub Martela ka avatud esiküljega mudelit PodBooth Meeting Open. 

Martel PodBooth, PodBooth Duo ja PodBooth Meeting

Sarnaselt PodBooth kõnekabiinile on ka uued mudelid väljast kaetud kangaga, mida täiendab müra summutav polsterdus. Nii saab kabiinide lisamisega mitte ainult vaikseid ruume luua vaid ka üldist avatud pinna mürataset vähendada.

Saadaval nii tootja poolt pakutavate erinevate sisustuslahendustega kui ka ilma mööblita, on Pod-sarja kabiinide lihtne juba toimiva büroo sisustusega kohandada. Parima ruumilahenduse leidmisel on abiks kabiinile lisatud rattad - soovides kabiine ümber paigutada, saab need kergesti ratastele langetada ja uude asukohta veeretada.

Jätkuvalt on panustatud ka kasutusmugavusele, lisaks enesestmõistetavatele pistikupesadele ja pintsakunagile on kasutajale võimalik kabiinide valgustust ja ventilatsiooni enda eelistustele sobivaks reguleerida. 

Vaata kõiki meie akustilisi kabiine siit: https://intera.ee/helikindlad-ruumid 

Martela PodBooth, PodWork ja PodSofa moodustavad büroos harmoonilise terviku
Martela PodBooth, PodWork ja PodSofa moodustavad büroos harmoonilise terviku

 

See veebileht kasutab küpsiseid