Inimesed töötavad distantsilt, füüsilised koosolekud ja ärikohtumised on asendunud virtuaalsetega - videokõned on tulnud, et jääda. Kas Sinu kontor on hajutatult töötava väljakutseteks valmis? Toimiva ja kuluefektiivse lahenduse pakuvad Framery akustilised kabiinid.

Tänapäeval üha virtuaalsemaks muutuvas maailmas on töötajate edu ja heaolu toetavate lahenduste arendamine ettevõtetele konkurentsieelise tagamiseks jätkuvalt ülimalt oluline, ning Framery kabiinid on seejuures võtmetähtsusega. Ülemaailmse pandeemia tagajärjel ja üha suureneva nõudluse tõttu videokonverentside järele pakuvad Framery kabiinid privaatsuslahendust, mille abil saavad inimesed kõikjal maailmas sujuvalt ja katkematult suhelda.

Framery Q ja Framery One kabiinide müraisolatsioon on valdkonna parim
Framery kabiinide akustika sobib videokonverentside jaoks ideaalselt. Paremal uus ja nutikas Framery One.

 

Framery töökohtade analüüs pärast COVID-19 („Framery Insights into post-COVID-19 workplaces“) leidis, et pandeemia pikaajaline mõju hõlmab nii kaugtöö (nt videokõnede ja -koosolekute) kui ka kohapealse kontoritöö erinevaid külgi. Framery uuris kõiki viise, kuidas nende kabiinid uusi norme ja töötamise viise toetada saaksid. Ehkki kontor ettenähtavas tulevikus oma tähtsust ei kaota, töötavad inimesed enam distantsil ja lähevad ärikohtumistele isiklikult kohale tõenäoliselt senisest vähem, mis tähendab seda, et virtuaalset koostööd on vaja ka edaspidi. Tänu videokonverentsidele saavad ettevõtted näiteks füüsilise distantseerumise juhtnööre järgida, võimaldades töörühmadel siiski omavahel suhelda.

„Framery kabiinide akustika sobib videokonverentside jaoks ideaalselt, võimaldades privaatset ja kajata ruumi, mis on sujuvuse seisukohalt väga tähtis. Kui kabiinid kontorisse õigesti paigutada ja võimaldada neile hea juurdepääs, siis pakuvad need privaatsust täpselt siis, kui seda vaja on – ja selle järele on tulevikus kindlasti suur nõudlus“, ütleb Framery turu-uuringute juht Mikko Tamminen.

Õhk, vool ja valgus

Nutikabiin Framery One
Framery One nutikabiin ühildub Google ja Microsoft kalendritarkvaraga, muutes ruumide ajaplaneerimise lihtsamaks.

 

Lisaks tööle keskendumist soodustavale helikindlale ruumile on Framery kabiinid meeldivad kasutada ja varustatud kõigega, mida videokonverentsiks vaja on.

Toide: igal kabiinil on toitesisendid ja USB-pordid, mille kaudu saab ühendada ja laadida virtuaalseks koostööks vajalikke seadmeid.

Valgustus: LED-valgustus ja juhtpaneelid aitavad kabiini võimalikult mugavaks teha, eriti konverentskõne ajal. Mudelite Framery One, Framery O VCR ja Framery 2Q kasutajad saavad videokonverentsi jaoks võimalikult heade tingimuste saavutamiseks reguleerida kabiini valgustuse tugevust.

Õhu kvaliteet: Framery kabiinide siseõhu kvaliteeti testib akrediteeritud katselabor, VTT Soome tehnilise uurimise keskus, ja selle kvaliteeti hinnatakse heitmete klassifikatsiooni M1 piires olevaks. Tegelikult on Framery kabiini õhuringlus mehitatud ruumides üldiselt soovitatavast mitu korda suurem. Kasutajad võivad end turvaliselt tunda, teades, et kabiini õhuvool on nende heaoluks optimaalne.

Puhastatavus: Framery kabiinid on tehtud vastupidavatest materjalidest, mida on lihtne puhastada. 

Mugavus: Framery One nutikabiin ühildub Microsoft ja Google kalendritarkvara ja on lihtsalt broneeritav. Framery One kogub ka kasutamise statistikat, mis aitab büroojuhil hinnata, kas kabiini asukoht ruumis on optimaalne.

“Framery on muutnud meie kontori 75% õnnelikumaks töökohaks”

Framery_O_Datadog
Datadogi New Yorgi kontori Framery O kabiin leiab ohtralt kasutust tänu paigutusele töökohtade vahetus läheduses

 

Framery kabiinid on juba aastaid olnud suurepäraseks lahenduseks Datadogi New Yorgi kontoris videokonverentside pidamiseks. „Paljud meie töötajad teevad kaugtööd, mistõttu teeme koosolekuid, esitlusi ja intervjuusid tihti Framery telefonikabiinides videokonverentsi ja telefonikõne kaudu“, ütleb Datadogi asetegevjuht Pascal Schaary. Loe Datadogi kogemuslugu siit (inglise keeles).


Videokonverentsid jäävad. Kas Sinu kontor on selleks valmis?
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja leiame koos sobivaima lahenduse.

 

See veebileht kasutab küpsiseid