Framery One - esimene nutikas kõnekabiin

Bürood ja kontorid üle maailma valmistuvad üha kasvavaks videokõnede ja -konverentside mahuks. Framery vastab ootustele ja toob turule Framery One, esimese nutika kõnekabiini.

"Me oleme näinud tohutut nõudluse kasvu toimivate videokonverentsi lahenduste järele ja näeme kasvu jätkumist ka 2021. aastal. Ettevõtted ja organisatsioonid vajavad eduka virtuaalse koostöö jaoks helikindlaid ja tehniliselt läbimõeldud töökeskkonna lahendusi. Meie meeskond leidis, et turult puudus tulevikku vaatav, privaatne ja akustiliselt eraldatud kabiin, mis lubaks virtuaalselt suhelda eemal viibijatega ilma, et segaks büroos kohal olijaid. Nüüd on Framery One esimene omataoline."
- Samu Hällfors, Framery tegevjuht ja asutaja

Vähem inimesi kontoris = rohkem videokõnesid.
Mitmed uuringud näitavad, et 2021. aasta lõpuks töötab 30% meist mitmel päeval nädalas distantsilt, mis toob endaga kaasa videokõnede hulga kasvu. Tänastes avatud planeeringuga büroodes ei ole videokõnede tegemiseks juba praegu piisavalt sobivaid kohti. Uus Framery One täidab selle niši, segamatuks tööks ja virtuaalsuhtluseks mõeldud kabiin pakub tehnoloogiliselt kaasaegset ja tulevikku suunatud keskkonda.

Framery One - esimene nutikas kõnekabiin

Framery One on sündinud tänaste kõnekabiinide kasutajate tagasisidest. Kabiini kõrglahutusega ekraan ja intuitiivne kasutajaliides teevad ventilatsiooni ja valgustuse kontrollimise lihtsaks, lisaks ühilduvad Framery One kabiinid mitmete kalendrilahendustega ja neid on lihtne broneerida.
Vaba kabiin märgib ennast kasutaja sisenemisel automaatselt hõivatuks ja annab ka järgnevatest broneeringutest märku. Järgnevate broneeringute puudumisel pikendab kabiin ka automaatselt käimasolevat sessiooni, nii saab kabiini kasutaja katkestusteta oma tööd jätkata.

Kabiin on varustatud reguleeritava kõrgusega lauaga, valikuline iste on samuti kasutaja pikkusele parajaks seatav ja disainitud pikemat kasutamist silmas pidades.
Kabiini muljetavaldav ventilatsioon tagab, et kasutajad tunnevad end värkske ja keskendununa. Õhuvahetus 29 liitrit sekundis on üle nelja korra kõrgem kui tööruumidele esitatav soovituslik nõue.
Tehnika vooluga varustatuse eest hoolitsevad pistikupesa, USB port ja juhtmevaba laadija.

"Framery One on üks innovatiivsemaid ja eristuvamaid ühe inimesi töökohti, mida täna võib leida. Covid-19 on taastanud meie soovi ja vajaduse isikliku tööruumi järele. Framery One on kõik, mida produktiivseks tööks vajame, kasutajad saavad videokõnede ja muude töiste küsimustega tegeleda mugavas ja vaikses keskkonnas. See uus toode on paindlik töökeskkond muutuvas maailmas ja me oleme elevil, et saame seda teistega jagada."
- Lasse Karvinen, Framery tootejuht 

Framery One - esimene nutikas kõnekabiin

"Futureproof"
Nö. tulevikukindla kabiini lubaduse taga on modulaarne disain, mis lubab tehnika ja tööviiside arenedes kabiini läbi tarkvarauuenduste ajakohasena hoida.
Jätkusuutlikkus on Framery jaoks võtmetähtsusega, nii on Framery One korpus valmistatud terasest ja koguni 95% selle pika elueaga toote juures kasutatud materjalidest on taaskäideldavad. Ühtlasi on terasest kabiini konstruktsioon tulekindel.
Ning jällegi tänu terast kasutavale efektiivsele disainile on Framery One jalajälg büroopinnal väike, ent kabiin ise on kasutajale avaram.

Framery Connect
Framery One on varustatud digitaalse haldusliidesega Framery Connect, mis jälgib püsivalt kabiini tehnilist seisukorda ja annab hooldusvajadusest ja võimalikest häiretest ise märku.
Framery Connect peab ka arvestust kabiini kasutamise kohta, mis annab büroojuhtidele võimaluse kabiinide ruumis paigutamise efektiivsuse hindamiseks. Ratastel Framery One ruumis ümber paigutamine ja kabiinile nii parima kasutuskoha leidmine võtab vaid loetud minutid.

Loe rohkem siit: https://www.frameryacoustics.com/en/products/framery-one

 

See veebileht kasutab küpsiseid