Framery O kabiinid Colliers Frankfurdi kontoris

Veel hiljaaegu polnud kõnebokside mürasummutuse mõõtmiseks ühtset standardit ning erinevate tootjate kabiinide paberil võrdlemine oli pea võimatu.

Uus ISO 23351-1 standard lahendab selle küsimuse ja annab võimaluse nii suletud kui pooleldi avatud akustiliste kabiinide mürasummutuse mõõtmiseks. Testi tulemuseks on üks number: kõnemüra taseme vähenemine (DS,A)

Turu Rakenduskõrgkooli hiljuti avaldatud kümne maailmas enimmüüdud kõneboksi võrdlustestis saavutas Framery O parima tulemuse, kõnemüra vähenemise määraga 30.3 dB.

Pärismaailmas tähendab see, et Framery O kabiini saab büroos või kontoris paigutada töökohtade lähedale ilma, et kõnemüra seest välja või väljast sisse kostes kolleege häiriks. Kogemus näitab, et mida lähemal on kõneboksid töökohtadele, seda enam neid kasutatakse ja seda madalam on töötajaid väsitav ja keskendumist segav üldine müratase.

Miks just ISO 23351-1, milliseid kabiine võrreldi ja kuidas tootjate lubadused laboris vastu pidasid, loe edasi Framery kodulehelt: https://www.frameryacoustics.com/en/news/framery-proven-to-be-best-in-sound-insulation-according-to-new-industry-standard/

See veebileht kasutab küpsiseid