Framery Q Flow

Framery Q Flow

Framery Q Flow akustiline kabiin on ühe inimese töökoht segamatuks, süvenemist vajavaks tööks.
Kabiin on efektiive sotsiaalse distantseerumise vahend.
Framery Q Flow on varustatud reguleeritava kõrgusega töölauaga, nii saab lauda erinevate tööasendite jaoks sobivaks seada.
Kabiinile polsterdatud istme lisamisel saab Q Flow's pidada ka privaatseid neljasilmavestlusi või koos kolleegiga videokonverentsist osa võtta.
Töölaua mõõtmed 100 x 56 cm, kõrgus 65 - 125 cm
Pistikud: 2x tugevvool ja USB

 

Framery O ja Q sarja rattad

Framery Mobility Kit

Framery O ja Q sarja kabiine saab alates septembri lõpust tellida ka ratastel. Kui varem pidi kabiini liigutamiseks vähemalt osaliselt lahti võtma, siis uute mudelite ruumis ümber paigutamine on oluliselt kiirem ja lihtsam.

 

Framery antimikroobsed materjalid

Antimikroobsed materjalid

Uuringutulemused on näidanud, et SARS-CoV-2 viirus püsib vasest pindadel oluliselt lühemat aega kui plastikul või roostevabal terasel. Nii pakub Framery 2020. aasta sügisest kõikidele mudelisarjadele ka vasega kaetud ukselinke. Uusi linke on võimalik paigaldada ka varem ostetud kabiinidele.
Teise uudse materjalina on Framery Q Meeting Maggie ja Framery 2Q Lounge pehme mööbel saadaval antimikroobse ja veekindla kangaga. Panaz Highland kangas on kõrge kulumiskondlusega, avalikes ruumides kasutamiseks testitud ning seda saab puhastada ka valgendit sisaldavate vahenditega.

 

See veebileht kasutab küpsiseid