Terviklahendused

Soovime, et meie kliendid saaksid oma igapäevatööd teha hästi ega peaks sellelt olulist tähelepanu hajutama isegi uue büroo rajamisel paratamatult tekkival pingelisel ajajärgul. Seetõttu pakume büroode sisustamisel terviklikke, professionaalseid lahendusi.

Oleme seda tööd teinud juba üle kümne aasta. Selle ajaga on kogunenud hulgaliselt väärtuslikke kogemusi ja usaldusväärne koostööpartnerite ring.

Meie poole võib pöörduda konsultatsioonide saamiseks igal ajal. Alates hetkest kui alles planeerite tulevase büroo toimimise loogikat kuni võimaluseni, et avastate ka vastvalminud uues büroos, et see ei tundu ikkagi terviklikult toimiv ja ergonoomiline töökeskkond.

Vajadusel kaasame parimaid asjatundjaid kogu büroo loomise ahela vältel - arhitektid, sisekujundajad, büroo toimimise asjatundjad, tööterapeudid, ventilatsiooni- ja valgustusspetsialistid.

AS Intera

Oleme valinud ka meie poolt vahendatavate toodete valmistajad oma ala tipptegijate hulgast. See tagab meie klientidele alati parima kvaliteedi ja uudsemad lahendused sisustuses.

Omalt poolt lisame täisteeninduse, mis hõlmab nii planeerimise ja joonestamise kui ka  kohaletoimetamise ja paigalduse.

See veebileht kasutab küpsiseid